47. STOCKHOLM. 2 mark 1701.

STOCKHOLM. 2 mark 1701. SM 62. 9,86 g. Kantskador. Repor. Edge damages. Scratches. Kvalitet 1/1+

Varunr 11690

5 November 2017 18:24

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 750 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK

Utrop 500 SEK

K72750 SEK2017-11-04 15:56
54750 SEK2017-11-05 18:22
70650 SEK2017-11-01 10:41
VASA600 SEK2017-10-31 23:14
 500 SEK Startpris

Internetauktion 7,

Köpprovision 18,8% Ink.moms

Administrationskostnaden är 150 kr oavsett antalet inropade objekt och inkluderar kostnad för rekommenderat brev (upp till 2 kg) inom Sverige. För fullständiga auktionsvillkor se www.myntauktioner.se