47. STOCKHOLM. 2 mark 1701.

STOCKHOLM. 2 mark 1701. SM 62. 9,86 g. Kantskador. Repor. Edge damages. Scratches. Kvalitet 1/1+

Varunr 11690

5 November 2017 18:24

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK 750 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK

Utrop 500 SEK

K72750 SEK2017-11-04 15:56
54750 SEK2017-11-05 18:22
70650 SEK2017-11-01 10:41
VASA600 SEK2017-10-31 23:14
 500 SEK Startpris

Internetauktion 7,

Köpprovision 18,8% Ink.moms

Transportkostnaden är 150 kr upp till 10 kg inom Sverige, oavsett antalet inropade objekt. För fullständiga auktionsvillkor se www.myntauktioner.se