138762. Ubekendt kunstner: Bjerglandskab med kirke og udsigt med en by, i forgrunden en arbejdende mand, ant. England 19. årh.

Olie på lærred, utydeligt signeret.
28 x 49 cm, med ramme 55 x 75 cm.

Trænger til rens.

Varenr 138762
m8

26 September 2023 20:01

Vurdering 2500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms