C. F. Ahl. Motiv fra Hamburgs havn, olie på lærred. Sign. F. Ahl. 1912. 63 x 83 cm. (84 x 104 cm.)
18836 | 1.700 DKK | 2023-09-25 10:53 |
31415 | 1.700 DKK | 2023-09-25 23:39 |
34042 | 1.300 DKK | 2023-09-25 19:27 |
1.000 DKK | Startpris |