138502. Mogens Kruse Bøggild (1907-1987): Portræt, kul på japanpapir. og tegning med fiskere (2)

signeret MB. 23 x 32 cm UR
Ubekendt kunstner: fiskere med både på strand ( skagen ?) tegning på papir med bly. 15,5 x 23 cm. usign. UR.

Varenr 138502
v 3

26 September 2023 19:58

Vurdering 800 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms