138775. Henrik Jespersen (1853-1936): Alperne i Norditalien fra 1910

Olie på lærred. Sign. monogram. Iflg. etiket på bagsiden malet 1910.
32 x 56 cm.

Varenr 138775
v1

26 September 2023 19:58

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms