Olie på lærred, 40 x 52 cm. Sign. monogram 93
36087 | 2.200 DKK | 2023-09-26 18:00 |
9595 | 2.000 DKK | 2023-09-21 11:40 |
26350 | 1.600 DKK | 2023-09-25 10:29 |
1.500 DKK | Startpris |