Olie på lærred, motiv med sejlskibe og med Refsnæs fyr ( ved Kalundborg) i baggrunden sign. C. V Bunch, sign. samt dateret 7/5 1905 og 1906. 18 x 63 cm.
17044 | 1.700 DKK | 2023-09-26 19:03 |
20282 | 1.600 DKK | 2023-09-26 18:59 |
1.000 DKK | Startpris |