Mässing och patinerad metall. Bas i alabaster. Repor, fläckar, figur med lagningar, sockel med nagg. (Höjd 13)
400 SEK | 2023-09-08 13:15 |
350 SEK | 2023-09-09 13:41 |
100 SEK | 2023-09-08 08:15 |
100 SEK | Startpris |