Tekoppar 12st, tefat 12st samt assietter 12st. Bl.a. med krackelering och missfärgning. En kopp med nagg. Bruksslitage. (Kopparnas höjd 5,5, diameter 10)
2 200 SEK | 2023-09-10 11:57 |
2 100 SEK | 2023-09-10 11:59 |
1 500 SEK | 2023-09-08 13:27 |
1 200 SEK | 2023-09-09 22:11 |
900 SEK | 2023-09-09 21:30 |
600 SEK | 2023-09-09 13:43 |
400 SEK | 2023-09-08 07:28 |
100 SEK | Startpris |