Skulptur i bemålad trä, "Hussvala". Monogramsignerad och daterad 1976. (Längd 14)
5 200 SEK | 2023-09-10 09:43 |
5 000 SEK | 2023-09-09 08:41 |
2 800 SEK | 2023-09-09 23:02 |
1 200 SEK | 2023-09-08 14:24 |
900 SEK | 2023-09-08 09:08 |
800 SEK | 2023-09-07 20:45 |
550 SEK | 2023-09-08 01:12 |
450 SEK | 2023-09-07 22:31 |
100 SEK | Startpris |