Klarglas. Stämplade. Bruksslitage. (Höjd 13,5)
550 SEK | 2023-09-10 11:48 |
500 SEK | 2023-09-09 18:01 |
400 SEK | 2023-09-10 10:13 |
300 SEK | 2023-09-09 16:55 |
100 SEK | 2023-09-09 10:33 |
100 SEK | Startpris |