Förgylld boett. Armband av läder. Går ej. Bruksslitage. (Bredd 22mm)
1 100 SEK | 2023-09-09 21:18 |
1 000 SEK | 2023-09-09 13:27 |
800 SEK | 2023-09-08 14:25 |
400 SEK | 2023-09-08 17:25 |
100 SEK | Startpris |