Olja på duk, "Strömmande vatten". Monogramsignerad, a tergo daterad 98. Uppklistrad på pannå. (19x22,5)
1 500 SEK | 2023-09-10 10:51 |
1 500 SEK | 2023-09-10 11:53 |
1 100 SEK | 2023-09-08 12:51 |
1 000 SEK | 2023-09-08 12:22 |
600 SEK | 2023-09-08 12:32 |
500 SEK | 2023-09-08 08:07 |
100 SEK | Startpris |