Olja på duk, kustbild med klippor. Signerad och daterad 92. Bronserad och förgylld ram. Dukreva. (49x70)
42 000 SEK | 2023-09-06 21:32 |
41 000 SEK | 2023-09-10 12:00 |
30 000 SEK | 2023-09-10 10:03 |
20 000 SEK | 2023-09-09 06:34 |
18 000 SEK | 2023-09-09 00:41 |
2 600 SEK | 2023-09-08 14:00 |
1 000 SEK | 2023-09-07 22:15 |
900 SEK | 2023-09-07 21:32 |
650 SEK | 2023-09-07 21:32 |
550 SEK | 2023-09-07 20:15 |
450 SEK | 2023-09-07 20:00 |
100 SEK | Startpris |