Träskuren och bemålad fågel, "Blåmes". Monogramsignerad och daterad 1965. (Längd 10)
1 700 SEK | 2023-09-09 08:40 |
1 600 SEK | 2023-09-10 11:13 |
800 SEK | 2023-09-09 22:33 |
500 SEK | 2023-09-08 09:09 |
250 SEK | 2023-09-08 12:48 |
150 SEK | 2023-09-08 01:06 |
100 SEK | 2023-09-07 22:32 |
100 SEK | Startpris |