Träskuren och bemålad fågel, "Blåhake". Monogramsignerad och daterad 1967. Stjärtfjäder med avslag. Enstaka sprickor. (Längd 11,5)
4 200 SEK | 2023-09-09 08:50 |
4 000 SEK | 2023-09-09 17:35 |
700 SEK | 2023-09-08 23:58 |
100 SEK | 2023-09-08 01:06 |
100 SEK | Startpris |