Olja på duk, landskap med solnedgång. Signerad. Krackelering, färgsprickor. Mindre färgbortfall. (41x53)
2 500 SEK | 2023-09-10 11:38 |
2 400 SEK | 2023-09-10 10:50 |
850 SEK | 2023-09-10 09:42 |
750 SEK | 2023-09-08 13:51 |
250 SEK | 2023-09-08 19:30 |
150 SEK | 2023-09-08 09:39 |
100 SEK | 2023-09-07 23:07 |
100 SEK | Startpris |