Mjukt porslin. Med handmålad dekor. Ornamenterad lockknopp. Naggar, lagningar/retuscher, sprickor. (Höjd 8,5)
1 400 SEK | 2023-09-09 19:26 |
1 300 SEK | 2023-09-09 19:24 |
500 SEK | 2023-09-07 20:32 |
350 SEK | 2023-09-07 21:32 |
100 SEK | Startpris |