Olja på träskiva, "En målares kärlek". Signerad och daterad 1970. Färgsprickor. (50x56)
2 100 SEK | 2023-09-10 11:53 |
2 000 SEK | 2023-09-08 17:25 |
1 900 SEK | 2023-09-09 22:51 |
250 SEK | 2023-09-08 18:23 |
150 SEK | 2023-09-08 13:38 |
100 SEK | 2023-09-08 10:45 |
100 SEK | Startpris |