Gouache, stilleben. Signerad och daterad 1969. Inramad. (46x54)
3 000 SEK | 2023-09-10 11:47 |
2 900 SEK | 2023-09-10 12:05 |
2 200 SEK | 2023-09-10 11:34 |
1 800 SEK | 2023-09-10 10:38 |
1 600 SEK | 2023-09-10 07:41 |
350 SEK | 2023-09-08 19:21 |
150 SEK | 2023-09-08 13:40 |
100 SEK | Startpris |