Bronserad metall och porslin. Pendel finns. Bristningar, lagning, ytslitage. (Höjd 42)
650 SEK | 2023-09-10 12:03 |
600 SEK | 2023-09-10 09:10 |
600 SEK | 2023-09-10 11:25 |
500 SEK | 2023-09-09 13:36 |
200 SEK | 2023-09-09 09:41 |
150 SEK | 2023-09-07 22:28 |
150 SEK | 2023-09-08 07:39 |
100 SEK | Startpris |