Akvarell, poserande kvinna. Signerad. Inramad. (35x54)
1 700 SEK | 2023-09-10 11:02 |
1 600 SEK | 2023-09-10 10:44 |
1 400 SEK | 2023-09-10 10:44 |
1 300 SEK | 2023-09-09 22:11 |
1 200 SEK | 2023-09-10 09:25 |
200 SEK | 2023-09-08 20:26 |
100 SEK | Startpris |