En Bertil Vallien, artist collection. En Vicke Lindstrand samt en Kjell Engman. Signerade. Vicke Lindstrand vasen med beläggning. Mindre repor. (Höjd 16-21)
700 SEK | 2023-09-10 12:01 |
650 SEK | 2023-09-09 12:44 |
350 SEK | 2023-09-08 15:29 |
200 SEK | 2023-09-08 13:15 |
200 SEK | 2023-09-08 13:28 |
100 SEK | 2023-09-07 21:22 |
100 SEK | Startpris |