Olja på duk, "Infanta Isabel". Osignerad. Duklagningar, retuscher, ram med dekorbortfall. (99x77)
600 SEK | 2023-09-09 22:39 |
550 SEK | 2023-09-09 19:09 |
500 SEK | 2023-09-07 19:31 |
150 SEK | 2023-09-08 07:44 |
100 SEK | Startpris |