Förgylld mässing. Inläggningar av pärlemor. Avslut i form av lejonhuvud. Dekor av ankare. Stålklinga. Klinga med rost och fläckar. Balja med bulor. Slitage. (Totallängd 36)
12 500 SEK | 2023-09-08 10:42 |
12 000 SEK | 2023-09-10 10:57 |
8 000 SEK | 2023-09-09 19:19 |
6 000 SEK | 2023-09-08 13:05 |
4 400 SEK | 2023-09-08 12:18 |
3 800 SEK | 2023-09-08 10:55 |
2 500 SEK | 2023-09-08 00:07 |
150 SEK | 2023-09-07 20:28 |
100 SEK | 2023-09-07 20:24 |
100 SEK | Startpris |