Med handmålad dekor. Bruksslitage, repor, en med nagg. (Diameter 21,5)
3 000 SEK | 2023-09-10 09:57 |
3 000 SEK | 2023-09-10 11:58 |
2 800 SEK | 2023-09-10 09:50 |
2 200 SEK | 2023-09-10 07:06 |
2 000 SEK | 2023-09-09 22:20 |
1 500 SEK | 2023-09-08 16:43 |
1 300 SEK | 2023-09-08 13:36 |
900 SEK | 2023-09-08 13:13 |
500 SEK | 2023-09-08 13:06 |
100 SEK | Startpris |