Med handmålad dekor. Bruksslitage, smärre repor. (Diameter 25)
3 600 SEK | 2023-09-10 11:57 |
3 400 SEK | 2023-09-10 09:48 |
3 400 SEK | 2023-09-10 09:53 |
2 200 SEK | 2023-09-09 06:33 |
1 200 SEK | 2023-09-08 16:43 |
1 000 SEK | 2023-09-08 12:42 |
900 SEK | 2023-09-08 09:44 |
100 SEK | Startpris |