Stål. Mekaniskt. Utan armband. Går ej. Boettens främre kant med gravyr. Slitage, repor. (Diameter 32mm)
1 700 SEK | 2023-09-10 11:01 |
1 600 SEK | 2023-09-09 23:15 |
1 500 SEK | 2023-09-08 20:32 |
1 500 SEK | 2023-09-09 04:01 |
550 SEK | 2023-09-08 15:02 |
200 SEK | 2023-09-08 11:56 |
100 SEK | 2023-09-07 21:52 |
100 SEK | Startpris |