Nysilver och slipat glas. Försilvringsslitage, beläggning, mindre dekornaggar. (Höjd 34)
750 SEK | 2023-09-10 10:38 |
700 SEK | 2023-09-10 11:25 |
600 SEK | 2023-09-10 09:23 |
450 SEK | 2023-09-09 21:47 |
350 SEK | 2023-09-08 14:13 |
300 SEK | 2023-09-09 14:06 |
200 SEK | 2023-09-08 15:23 |
100 SEK | 2023-09-08 05:07 |
100 SEK | Startpris |