Med handmålad dekor. Bruksslitage, smärre repor. (Diameter 29)
5 600 SEK | 2023-09-10 11:52 |
5 400 SEK | 2023-09-09 06:58 |
5 200 SEK | 2023-09-09 03:41 |
3 400 SEK | 2023-09-08 09:44 |
900 SEK | 2023-09-07 21:08 |
100 SEK | Startpris |