Bemålad. Med lock. Färgslitage, ställvis med skador. (Bredd 39)
400 SEK | 2023-09-10 11:48 |
350 SEK | 2023-09-10 09:00 |
250 SEK | 2023-09-09 16:53 |
100 SEK | Startpris |