Träskuren och bemålad fågel, "Lappmes". Monogramsignerad och daterad 1968. Stjärtfjäder med lagning. (Längd 10)
2 000 SEK | 2023-09-10 08:57 |
1 900 SEK | 2023-09-10 11:31 |
1 200 SEK | 2023-09-10 08:06 |
100 SEK | 2023-09-08 01:06 |
100 SEK | Startpris |