Skulpterad och bemålad trä. Slitage, enstaka kompletteringar, småskador/lagningar. (Längd 30)
1 600 SEK | 2023-09-10 11:47 |
1 500 SEK | 2023-09-08 12:34 |
1 400 SEK | 2023-09-08 19:15 |
800 SEK | 2023-09-07 22:36 |
200 SEK | 2023-09-08 11:46 |
100 SEK | 2023-09-07 22:32 |
100 SEK | Startpris |