Olja på duk, landskap med hässjor och stugor. Signerad och daterad 1931. Några skrapmärken. (97x123)
300 SEK | 2023-09-10 11:32 |
250 SEK | 2023-09-09 17:11 |
200 SEK | 2023-09-09 15:57 |
100 SEK | 2023-09-07 21:08 |
100 SEK | Startpris |