Med rombformade dekorer. Beslag, nyckelskylt och handtag i järnsmide. Nyckel finns. Senare bemålning, slitage, torrsprickor, småskador. (Höjd 192, bredd 60+61)
13 500 SEK | 2023-09-10 13:38 |
13 000 SEK | 2023-09-10 11:19 |
3 800 SEK | 2023-09-10 09:42 |
3 200 SEK | 2023-09-10 08:10 |
2 700 SEK | 2023-09-09 20:58 |
2 000 SEK | 2023-09-09 20:34 |
900 SEK | 2023-09-08 23:24 |
850 SEK | 2023-09-08 16:38 |
800 SEK | 2023-09-07 23:12 |
800 SEK | 2023-09-08 14:31 |
700 SEK | 2023-09-08 13:06 |
500 SEK | 2023-09-08 06:49 |
150 SEK | 2023-09-07 21:56 |
100 SEK | 2023-09-07 21:39 |
100 SEK | Startpris |