Bordsknivar 9+1, bordsgafflar 10st, bordsskedar 11st. Knivarna med rostfria blad. Bruksslitage, bl.a. med repor. (Knivarnas längd 21, vikt exklusive knivar 776g, knivarnas vikt 487g.)
5 200 SEK | 2023-09-09 13:41 |
5 000 SEK | 2023-09-08 09:54 |
4 800 SEK | 2023-09-09 00:25 |
4 400 SEK | 2023-09-08 21:49 |
1 000 SEK | 2023-09-08 20:23 |
800 SEK | 2023-09-08 12:53 |
100 SEK | Startpris |