Träskuren och bemålad fågel, "Bofink". Monogramsignerad och daterad 1971. (Längd 13)
2 300 SEK | 2023-09-09 08:36 |
2 200 SEK | 2023-09-10 10:20 |
1 800 SEK | 2023-09-09 23:04 |
400 SEK | 2023-09-08 14:20 |
100 SEK | 2023-09-08 01:05 |
100 SEK | Startpris |