Flambé. Fotring med avslag, lagade sprickor, repor, mynningsnagg. (Höjd 30)
3 600 SEK | 2023-09-10 11:56 |
3 400 SEK | 2023-09-10 11:28 |
3 200 SEK | 2023-09-10 11:13 |
2 600 SEK | 2023-09-09 20:18 |
2 000 SEK | 2023-09-09 22:22 |
1 000 SEK | 2023-09-08 13:02 |
100 SEK | 2023-09-07 21:47 |
100 SEK | Startpris |