Delvis glaserat stengods. Signerad. Något krackelerad. (Längd 18,5)
3 400 SEK | 2023-09-10 11:59 |
3 200 SEK | 2023-09-10 11:56 |
3 000 SEK | 2023-09-10 11:49 |
2 800 SEK | 2023-09-10 09:19 |
2 800 SEK | 2023-09-10 10:23 |
2 600 SEK | 2023-09-09 10:47 |
2 500 SEK | 2023-09-09 17:29 |
2 300 SEK | 2023-09-08 14:31 |
1 800 SEK | 2023-09-09 00:33 |
150 SEK | 2023-09-07 23:56 |
100 SEK | Startpris |