Olja på duk, "Vårkänning". Signerad och daterad 1968. (72x90)
1 400 SEK | 2023-09-10 11:39 |
1 300 SEK | 2023-09-10 11:36 |
1 000 SEK | 2023-09-09 17:21 |
600 SEK | 2023-09-09 11:47 |
250 SEK | 2023-09-08 13:54 |
200 SEK | 2023-09-08 09:40 |
150 SEK | 2023-09-07 22:25 |
100 SEK | 2023-09-07 20:13 |
100 SEK | Startpris |