Med urverk från Lenzkirch. Betsad trä. Beslag i förgylld metall. Verket stämplat. Nyckel och pendel finns. Slitage, ställvis nött lack, några listdelar lösa, en list saknas. (Höjd 18+35)
4 600 SEK | 2023-09-10 10:07 |
4 400 SEK | 2023-09-10 09:26 |
3 200 SEK | 2023-09-09 17:22 |
850 SEK | 2023-09-07 20:26 |
350 SEK | 2023-09-08 07:50 |
250 SEK | 2023-09-07 20:52 |
100 SEK | Startpris |