Olja på duk, lejon och häst. Osignerad. På spännram. Krackelering, färgslitage, mindre retuscher. (48x59)
7 200 SEK | 2023-09-10 11:51 |
7 000 SEK | 2023-09-10 11:48 |
2 400 SEK | 2023-09-08 14:03 |
500 SEK | 2023-09-08 12:13 |
400 SEK | 2023-09-07 23:25 |
350 SEK | 2023-09-07 21:49 |
350 SEK | 2023-09-07 22:59 |
250 SEK | 2023-09-07 20:26 |
200 SEK | 2023-09-07 20:16 |
100 SEK | Startpris |