Bruksslitage, fläckar, enstaka nagg. (Kopparnas höjd 6,5, diameter 9)
3 200 SEK | 2023-09-10 11:58 |
3 000 SEK | 2023-09-10 12:01 |
2 600 SEK | 2023-09-10 11:56 |
2 100 SEK | 2023-09-09 21:57 |
2 000 SEK | 2023-09-09 22:24 |
1 200 SEK | 2023-09-09 10:41 |
900 SEK | 2023-09-08 07:26 |
600 SEK | 2023-09-08 13:02 |
500 SEK | 2023-09-08 13:00 |
100 SEK | 2023-09-07 20:06 |
100 SEK | Startpris |