Träskurna och bemålade. Den större signerad "Olle" och daterad 1923. Den större med lagning. Slitage, nötningar. (Höjd 10-18)
1 900 SEK | 2023-09-10 11:51 |
1 800 SEK | 2023-09-10 11:57 |
1 600 SEK | 2023-09-10 11:46 |
1 300 SEK | 2023-09-10 11:44 |
1 100 SEK | 2023-09-10 05:26 |
800 SEK | 2023-09-09 13:12 |
700 SEK | 2023-09-09 16:51 |
500 SEK | 2023-09-08 16:08 |
400 SEK | 2023-09-07 22:24 |
100 SEK | Startpris |