Svarvskålar 2st, 1800-tal. Tråg, 1800-tal. Originalmålad butt, m.m. Slitage, skador. (Längsta längd 60)
450 SEK | 2023-09-10 10:19 |
400 SEK | 2023-09-09 17:21 |
250 SEK | 2023-09-07 21:35 |
200 SEK | 2023-09-08 01:48 |
100 SEK | 2023-09-07 20:44 |
100 SEK | Startpris |