Etsning, "The runaway serf and the police officer". Signerad i trycket. Inramat. Bladet något missfärgat. (27,5x21,5)
900 SEK | 2023-09-10 12:25 |
850 SEK | 2023-09-10 11:49 |
450 SEK | 2023-09-10 05:15 |
400 SEK | 2023-09-09 22:24 |
350 SEK | 2023-09-08 16:17 |
150 SEK | 2023-09-08 08:15 |
100 SEK | Startpris |