Kista, originalmålad, daterad 1838. Pottstol, originalmålad samt svepask, senare bemålad. Slitage, fläckar, sprickor. (Längsta längd 80)
700 SEK | 2023-09-10 11:48 |
650 SEK | 2023-09-10 11:41 |
600 SEK | 2023-09-10 10:56 |
300 SEK | 2023-09-07 23:52 |
200 SEK | 2023-09-09 00:05 |
100 SEK | 2023-09-07 20:53 |
100 SEK | Startpris |