Tvättkorgar i flätad spån. Kont i spån. Tråg, allmoge, m.m. Slitage, sprickor, bl.a. med skador. (Längsta längd 100)
550 SEK | 2023-09-10 11:46 |
500 SEK | 2023-09-08 12:48 |
450 SEK | 2023-09-10 10:25 |
100 SEK | Startpris |