Förgylld mässing. Avslut i form av lejonhuvud. Klinga med etsad dekor. Balja i läder och mässing. Smärre fläckar, bruksslitage. (Längd 90)
2 800 SEK | 2023-09-08 14:43 |
2 700 SEK | 2023-09-08 13:33 |
2 600 SEK | 2023-09-08 12:16 |
2 100 SEK | 2023-09-08 13:04 |
1 200 SEK | 2023-09-08 10:17 |
500 SEK | 2023-09-07 19:45 |
100 SEK | Startpris |