Förgylld boett. Quartz. Utan armband. Går ej. Bruksslitage. (Diameter 34mm)
700 SEK | 2023-09-10 11:56 |
650 SEK | 2023-09-10 02:43 |
600 SEK | 2023-09-09 23:15 |
400 SEK | 2023-09-09 10:48 |
100 SEK | Startpris |